X

133/ас-25

Назва документа: 
Рішення
Дата створення документа: 
30.06.2025
Дата надходження документа: 
30.06.2025
Джерело інформації: 
Вища кваліфікаційна комісія суддів України
Галузь: 
Суддівське врядування
Тип, носій: 
Текстовий документ
Вид документа: 
Рішення
Форма зберігання: 
Паперова
Місце зберігання: 
Вища кваліфікаційна комісія суддів України
Вища кваліфікаційна комісія суддів України
Рішення
30.06.2025
133/ас-25
Про підтвердження здатності кандидата на посаду судді Боршовського Тараса Івановича здійснювати правосуддя в апеляційному адміністративному суді у межах конкурсу, оголошеного рішенням Комісії від 14 вересня 2023 року № 94/зп-23 (зі змінами)

Вища кваліфікаційна комісія суддів України у пленарному складі:

головуючого – Олексія ОМЕЛЬЯНА,

членів Комісії: Михайла БОГОНОСА, Ярослава ДУХА, Романа КИДИСЮКА (доповідач), Надії КОБЕЦЬКОЇ, Олега КОЛІУША, Володимира ЛУГАНСЬКОГО, Руслана МЕЛЬНИКА, Романа САБОДАША, Руслана СИДОРОВИЧА, Галини ШЕВЧУК,

за участю кандидата на посаду судді апеляційного адміністративного суду Тараса БОРШОВСЬКОГО,

представника Громадської ради доброчесності Костянтина СМОЛОВА,

розглянувши питання щодо підтвердження здатності кандидата на посаду судді Боршовського Тараса Івановича здійснювати правосуддя в апеляційному адміністративному суді у межах конкурсу, оголошеного рішенням Комісії від 14 вересня 2023 року № 94/зп-23 (зі змінами),

встановила:

І. Стислий виклад підстав і порядку проведення конкурсу на посади суддів апеляційних адміністративних судів та процедури кваліфікаційного оцінювання кандидата.

Статтею 79 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» (далі – Закон) установлено, що конкурс на зайняття вакантної посади судді проводиться відповідно до цього Закону та положення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади судді, що затверджується Вищою кваліфікаційною комісією суддів України, з дотриманням вимог законодавства про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Загальний порядок подання заяви та документів для участі в конкурсі, порядок проведення конкурсу на зайняття вакантних посад суддів місцевого, апеляційного, вищого спеціалізованого суду або суддів Верховного Суду (далі – конкурс) та внесення за результатами конкурсу до Вищої ради правосуддя рекомендації про призначення кандидата на посаду судді визначено в Положенні про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади судді, затвердженому рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 02 листопада 2016 року № 141/зп-16 (у редакції рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 29 лютого 2024 року № 72/зп-24) (далі – Положення про конкурс).

Принципами проведення конкурсу є справедливість, законність, публічність, прозорість, відкритість і рівність умов для його учасників, об’єктивність, неупередженість та повага до прав людини (пункт 1.3 Положення про конкурс). Конкурс на зайняття вакантних посад суддів апеляційного суду, вищого спеціалізованого суду або суддів Верховного Суду проводиться на основі рейтингу кандидатів за результатами кваліфікаційного оцінювання та з урахуванням особливостей, передбачених статтею 79-3 Закону (пункт 1.5 Положення про конкурс).

За змістом частини другої статті 79-3 Закону у конкурсі на зайняття вакантної посади судді апеляційного суду може брати участь особа, яка відповідає вимогам до кандидата на посаду судді, за результатами кваліфікаційного оцінювання підтвердила здатність здійснювати правосуддя у відповідному суді та з відповідною спеціалізацією, а також відповідає одній із вимог, визначених частиною першою статті 28 (для апеляційного суду) цього Закону. Процедуру проведення Комісією кваліфікаційного оцінювання врегульовано главою 1 розділу V Закону. Отже, необхідною умовою зайняття посади судді є проходження кваліфікаційного оцінювання з метою визначення здатності кандидата на посаду судді здійснювати правосуддя у відповідному суді.

Частиною другою 83 Закону установлено, що кваліфікаційне оцінювання проводиться Комісією з метою визначення здатності кандидата на посаду судді здійснювати правосуддя у відповідному суді за визначеними законом критеріями. Визначено критерії кваліфікаційного оцінювання: 1) компетентність (професійна, особиста, соціальна тощо); 2) професійна етика; 3) доброчесність. Відповідно до частини п’ятої статті 83 Закону порядок та методологія кваліфікаційного оцінювання, показники відповідності критеріям кваліфікаційного оцінювання та засоби їх встановлення затверджуються Вищою кваліфікаційною комісією суддів України.

Рішенням Комісії від 22 січня 2025 року № 20/зп-25 затверджено Положення про порядок та методологію кваліфікаційного оцінювання, показники відповідності критеріям кваліфікаційного оцінювання та засоби їх встановлення (далі – Положення про кваліфікаційне оцінювання. За змістом пунктів 1.1‒1.6 цього  положення завданням кваліфікаційного оцінювання є встановлення відповідності кандидата на посаду судді вимогам до посади судді за критеріями компетентності (професійної, особистої, соціальної), доброчесності та професійної етики згідно з визначеними показниками. Основні принципи кваліфікаційного оцінювання ‒ це автономність, запобігання конфлікту інтересів, об’єктивність, неупередженість, прозорість, публічність, рівність умов для кандидатів на посаду судді.

Рішенням Комісії від 14 вересня 2023 року № 94/зп-23  (із змінами та доповненнями) оголошено конкурс на зайняття 550 вакантних посад суддів в апеляційних судах, зокрема в апеляційних адміністративних судах.

Частиною четвертою статті 83 Закону установлено, що однією із підстав для призначення кваліфікаційного оцінювання є заява кандидата на посаду судді про проведення кваліфікаційного оцінювання, у тому числі для участі в конкурсі.

У грудні 2023 року Боршовський Тарас Іванович звернувся до Комісії із заявою про допуск до участі в конкурсі на зайняття вакантної посади судді апеляційного адміністративного суду, оголошеному рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 14 вересня 2023 року як особу, яка відповідає вимогам пункту 1 частини статті 28 Закону, а також просив провести стосовно нього кваліфікаційне оцінювання для підтвердження здатності здійснювати правосуддя у відповідному суді.

ІІ. Стислий опис проходження першого та другого етапу кваліфікаційного оцінювання.

Рішенням Комісії від 04 березня 2024 року № 48/ас-24 Боршовського Т.І. допущено до проходження кваліфікаційного оцінювання та участі в конкурсі на зайняття 550 вакантних посад суддів апеляційних судів, оголошеному рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 14 вересня 2023 року № 94/зп-23 (зі змінами).

Відповідно до статті 85 Закону та пунктів 2.1, 2.2 Положення про кваліфікаційне оцінювання основним засобом встановлення відповідності судді (кандидата на посаду судді) критерію професійної компетентності є кваліфікаційний іспит, який проводиться в порядку, передбаченому статтею 74 Закону, з урахуванням особливостей, встановлених главою 1 розділу V Закону.

Кваліфікаційний іспит проводиться шляхом складання анонімних тестувань та практичного завдання. Анонімне тестування проводиться щодо когнітивних здібностей, історії української державності, загальних знань у сфері права та спеціалізації відповідного суду з урахуванням його інстанційності. Практичне завдання проводиться щодо спеціалізації відповідного суду з урахуванням його інстанційності.

Рішеннями Комісії від 11 вересня 2024 року № 270/зп-24 (зі змінами) та від 09 грудня 2024 року № 316/ас-24 призначено кваліфікаційний іспит у межах конкурсу на зайняття вакантних посад суддів в апеляційних судах, оголошеного рішенням Комісії від 14 вересня 2023 року № 94/зп-23 (зі змінами) та визначено черговість етапів його проведення (перший етап – тестування загальних знань у сфері права та знань зі спеціалізації відповідного суду; другий етап – тестування когнітивних здібностей; третій етап – виконання практичного завдання зі спеціалізації відповідного суду).

Рішенням Комісії від 23 жовтня 2024 року № 333/зп-24 затверджено кодовані та декодовані результати тестування загальних знань у сфері права та знань зі спеціалізації апеляційного адміністративного суду.

Рішенням Комісії від 22 січня 2025 року № 19/зп-25 затверджено кодовані та декодовані результати тестування когнітивних здібностей, складеного 16 січня 2025 року кандидатами на зайняття вакантних посад суддів в апеляційних адміністративних судах у межах конкурсу, оголошеного рішенням Комісії від 14 вересня 2023 року № 94/зп-23.

Рішеннями Комісії від 12 березня 2025 року № 48/зп-25 та № 49/зп-25 затверджено кодовані та декодовані результати практичного завдання, виконаного 24 та 25 лютого 2025 року кандидатами на зайняття вакантних посад суддів в апеляційних адміністративних судах у межах конкурсу, оголошеного рішенням Комісії від 14 вересня 2023 року № 94/зп-23 (зі змінами), а також затверджено загальні результати першого етапу «Складання кваліфікаційного іспиту» кваліфікаційного оцінювання кандидатів на посади суддів апеляційних адміністративних судів у межах конкурсу, оголошеного рішенням Комісії від 14 вересня 2023 року № 94/зп-23.

Відповідно до пункту 8.2 Положення про порядок складання кваліфікаційного іспиту та методику оцінювання кандидатів, затвердженого рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 19 червня 2024 року № 185/зп-24, у разі якщо на момент складання іспиту анонімне тестування з історії української державності не проводиться, кожному учаснику, який успішно склав інші тестування та виконав відповідні практичні завдання, додається 40 балів до загального результату іспиту.

Відповідно до пункту 62 розділу XII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону анонімне тестування з історії української державності не проводиться в межах кваліфікаційного іспиту під час конкурсів на зайняття вакантних посад суддів, оголошених рішеннями Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 14 вересня 2023 року № 94/зп-23, від 23 листопада 2023 року № 145/зп-23.

З огляду на зазначене вище Боршовський Т.І. отримав такі результати першого етапу «Складання кваліфікаційного іспиту» кваліфікаційного оцінювання кандидатів на посади суддів апеляційних адміністративних судів у межах конкурсу, оголошеного рішенням Комісії від 14 вересня 2023 року № 94/зп-23: 1) когнітивні здібності – 42,2 бала; 2) знання історії української державності – 40 балів; 3) знання у сфері права та зі спеціалізації суду – 140 балів; 4) здатність практичного застосування знань у сфері права у суді відповідного рівня та спеціалізації –114,5 бала. Загальний результат за критерієм професійної компетентності становить 336,7 бала.

Згідно з рішенням Комісії від 12 березня 2025 року № 49/зп-25 до другого етапу кваліфікаційного оцінювання «Дослідження досьє та проведення співбесіди» у межах конкурсу, оголошеного рішенням Комісії від 14 вересня 2023 року № 94/зп-23 (зі змінами), допущено 67 кандидатів на посади суддів апеляційних адміністративних судів, які успішно склали кваліфікаційний іспит, зокрема Боршовського Т.І. Цим же рішенням установлено, що другий етап «Дослідження досьє та проведення співбесіди» кваліфікаційного оцінювання кандидатів на посади суддів апеляційних адміністративних судів у межах конкурсу, оголошеного рішенням Комісії від 14 вересня 2023 року № 94/зп-23 (зі змінами), проводиться Вищою кваліфікаційною комісією суддів України у складі Першої палати.

Відповідно до протоколу повторного розподілу між членами Комісії від 01 квітня 2025 року доповідачем за результатами розгляду матеріалів кандидата на посаду судді апеляційного адміністративного суду Боршовського Т.І. визначено члена Комісії Кидисюка Р.А.

11 квітня 2025 року Комісія звернулась до кандидатів на посаду судді апеляційного адміністративного суду з листом № 21-2602/25, у якому запропоновано надати Комісії для долучення до досьє та оцінювання під час співбесіди пояснення та докази (за наявності), які, на думку кандидата, підтверджують його відповідність критеріям особистої та соціальної компетентності. При цьому увагу кандидатів було акцентовано на пункті 5.6 розділу 5 Положення про порядок складання кваліфікаційного іспиту та методику оцінювання кандидатів, в якому визначено вагу критеріїв та показників під час кваліфікаційного оцінювання. Зокрема, особиста компетентність ‒ 50 балів (рішучість та відповідальність ‒ 25 балів, безперервний розвиток ‒ 25 балів) і соціальна компетентність ‒ 50 балів (ефективна комунікація ‒ 12,5 бала, ефективна взаємодія ‒ 12,5 бала, стійкість мотивації ‒ 12,5 бала, емоційна стійкість ‒ 12,5 бала).

25 квітня 2025 року до Комісії надійшли пояснення та докази від кандидата Боршовського Т.І.  на виконання листа Комісії від 11 квітня 2025 року № 21-2602/25. Кандидат надав інформацію, яка, на його думку, підтверджує відповідність показникам критерію особистої компетентності: «Рішучість та відповідальність», «Безперервний розвиток» та показникам критерію соціальної компетентності: «Ефективна комунікація», «Ефективна взаємодія», «Стійкість мотивації», «Емоційна стійкість».

Громадською радою доброчесності (далі – ГРД) 11 травня 2025 року затверджено висновок про невідповідність кандидата на посаду судді критеріям доброчесності та професійної етики.

У вказаному рішенні зазначено, що, проаналізувавши інформацію щодо кандидата на посаду судді Боршовського Т.І., ГРД виявлено дані, які дають підстави для висновку про невідповідність судді критеріям доброчесності та професійної етики.

Обставини, які стали підставою для висновку:

1. Кандидат не відповідає критеріям доброчесності та професійної етики за показником «Чесність» (підпункт 2 пункту 18 Єдиних показників).

Суддя не відобразив в деклараціях особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за 2015–2019 роки жодного житла, розташованого за місцем роботи у місті Івано-Франківськ, хоча відстань між містом Львів та містом Івано-Франківськ становить щонайменше 135 км (або орієнтовно 2,5 години подорожі автомобільним транспортом), а тому малоймовірно, що суддя кожного дня витрачав близько 5 годин для подолання шляху до місця роботи;

2. Суддя не відповідає критеріям доброчесності та професійної етики за показником «Чесність» (підпункт 2 пункту 18 Єдиних показників) та «Законність джерел походження прав на об’єкти цивільних прав» (підпункт 2 пункту 21 Єдиних показників).

2.1. Відповідно до декларації за 2021 рік 05 серпня 2021 року суддею набуто майнові права на квартиру у місті Львів як обʼєкт незавершеного будівництва, а відповідно до декларації за 2024 рік 27 липня 2024 року суддя набув право власності на квартиру площею 95 кв.м., розташовану у місті Львів вартістю 3 010 400,00 грн, що за офіційним курсом Національного Банку України (далі – НБУ) становило 73 085,00 доларів США, тобто суму значно більшу, ніж заощадження судді на кінець 2020 року. ГРД зазначає, що дана вартість квартири є еквівалентом близько 770 доларів США за 1 м.кв. За даними з відкритих джерел на даний час квартири аналогічної площі у будівельному стані коштують понад 1 400 доларів США за 1 м.кв;

2.2. Суддя протягом двох років безоплатно користувався рухомим майном. Відповідно до декларацій за 2022 та 2023 роки Боршовський Т.І. з 01 січня 2022 року мав право безкоштовного зберігання та користування, а з 01 січня 2023 року – право безкоштовного зберігання автомобіля «SUBARU IMPREZA» 2014 року випуску, власник якого ймовірно не належить до близьких осіб кандидата.

Також, ГРД надано інформацію, яка не є самостійною підставою для висновку, однак характеризує кандидата та може бути використана під час його оцінювання.

Комісією надіслано кандидату копію відповідного висновку ГРД для можливості ознайомлення та запропоновано в разі необхідності надати додаткові пояснення.

16 травня 2025 року кандидатом надіслано на адресу Комісії письмові пояснення на висновок ГРД та надано копії підтверджувальних документів.

Комісією у складі Першої палати проведено співбесіду з кандидатом 20 травня 2025 року.

Під час співбесіди Комісією обговорено: а) результати дослідження досьє; б) відповідність кандидата показникам критеріїв особистої і соціальної компетентності, а також критеріїв доброчесності та професійної етики.

Рішенням Комісії у складі Першої палати від 20 травня 2025 року № 32/ас-25 визначено, що за результатами кваліфікаційного оцінювання кандидат на посаду судді апеляційного адміністративного суду Боршовський Т.І. набрав 682,03 бала. Питання щодо здатності Боршовського Т.І. здійснювати правосуддя в апеляційному адміністративному суді внесено на розгляд Вищої кваліфікаційної комісії суддів України у пленарному складі.

Рішення Комісії у складі Першої палати мотивовано тим, що кандидат набрав необхідну кількість голосів за усіма трьома критеріями, а саме:

- за критерієм особистої компетентності – 37,66 бала із 50 можливих, що є вищим за 75 % (37,5 бала), а тому кандидат відповідає цьому критерію;

- за критерієм соціальної компетентності – 37,67 бала із 50 можливих, що є вищим 75% (37,5 бала), а тому кандидат відповідає цьому критерію;

- за критерієм доброчесності та професійної етики – 270 балів із 300 можливих, що є вищим за 75% (225 балів), а тому кандидат відповідає цьому критерію.

ІІІ. Основні відомості про кандидата.

Боршовський Т.І. на момент подання заяви мав повних __ років, є громадянином України. Володіння державною мовою підтверджено сертифікатом УМД № 00222174 від 14 грудня 2023 року на рівні вільного володіння першого ступеня.

У 2002 році закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юрист.

Стаж професійної діяльності у сфері права понад 23 роки.

Професійну діяльність розпочав в судовій системі, працював на посадах архіваріуса, інспектора, спеціаліста, понад 9 років – на посаді помічника.

Указом Президента України від 24 квітня 2012 року № 286/2012 Боршовського Т.І. призначено на посаду судді Івано-Франківського окружного адміністративного суду строком на п’ять років.

Присягу складено 29 травня 2012 року.

Указом Президента України від 17 квітня 2019 року № 148/2019 Боршовського Т.І. призначено на посаду судді Івано-Франківського окружного адміністративною суду безстроково.

Вченого звання, наукового ступеня не має.

До дисциплінарної відповідальності не притягувався.

ІV. Розгляд питання про підтвердження або непідтвердження здатності кандидата здійснювати правосуддя в апеляційному адміністративному суді за критерієм професійної етики та доброчесності Комісією у Пленарному складі.

Відповідно до частини першої статті 88 Закону Вища кваліфікаційна комісія суддів України ухвалює мотивоване рішення про підтвердження або непідтвердження здатності судді (кандидата на посаду судді) здійснювати правосуддя у відповідному суді. Якщо Громадська рада доброчесності у своєму висновку встановила, що суддя (кандидат на посаду судді) не відповідає критеріям професійної етики та доброчесності, Вища кваліфікаційна комісія суддів України може ухвалити вмотивоване рішення про підтвердження здатності такого судді (кандидата на посаду судді) здійснювати правосуддя у відповідному суді лише у разі, якщо таке рішення підтримане двома третинами голосів призначених членів Комісії, але не менше ніж дев’ятьма голосами

Комісією у пленарному складі проведено співбесіду з кандидатом 30 червня  2025 року.

Зокрема, обговорено питання, що стали підставою для висновку ГРД.

Так, Комісія у складі Першої палати одноголосно вирішила зменшити бали кандидата за критерієм професійної етики та доброчесності на 15 балів за показником «чесність».

У Комісії виник сумнів, що кандидат впродовж багатьох років у місті Івано-Франківськ так і не користувався будь-яким житлом в сукупності більше ніж півроку.

Боршовський Т.І. пояснив, що в період 2015–2019 років ІНФОРМАЦІЯ_1 він зазвичай їздив додому не один раз, а двічі на тиждень, а бувало й частіше. Такі обставини, а також майновий стан сім’ї в цей період (вимушена непрацездатність дружини, низький рівень суддівської винагороди до жовтня 2018 року) робили для нього недоцільним орендування квартири у місті Івано-Франківську (https://youtu.be/sZoyGavN64A?t=6117). Маючи негативний кількамісячний досвід оренди житла у місті Івано-Франківську, пов’язаний з його вартістю, кандидат зупинився на винаймі житла подобово в невеликих готелях – хостелах. Така форма подобового найму була для кандидата фінансово вигідною з огляду на те, що йому потрібно було переночувати в місті Івано-Франківську лише 2-3 дні на тиждень.

Боршовський Т.І. пояснив, що з огляду на те, що винайм житла відбувався подобово, змінювалися кімнати, у нього не було обов’язку декларувати таке житло в деклараціях за 2015–2019 роки, оскільки ні сукупно більше шести місяців, ні станом на 31 грудня відповідного календарного року в його користуванні не було жодного об’єкту, що підлягав декларуванню в розумінні Закону України «Про запобігання корупції».

Стосовно достатності коштів на придбання майнових прав права на квартиру у місті Львів як обʼєкту незавершеного будівництва Боршовський Т.І. зазначив, що відповідно до декларації за 2020 рік сума його заощаджень станом на 31 грудня 2020 року становила 452423 грн, 24098 доларів США та 3574 Євро, які за курсом НБУ станом на дату здійснення першого внеску за договорами складали 1 210 508,00 грн. Сумарний дохід кандидата за 2021–2023 роки становив 3 509 379,00 грн. Отже, весь дохід за вказаний період та наявні заощадження становили 4 719 889,00 грн. Боршовський Т.І. пояснив, що цих коштів було достатньо для внесення першого внеску та подальшої оплати вартості квартири у відповідності до положень укладених договорів (https://youtu.be/sZoyGavN64A?t=7048).

Комісія у пленарному складі погоджується з висновками Комісії у складі Першої палати про достатність наданих кандидатом пояснень та доказів на їх підтвердження для спростування сумніву у відповідності кандидата критерію доброчесності та професійної етики в частині відсутності переконливої інформації про джерела походження ліквідного майна та легальності доходів на придбання вказаної квартири.

Стосовно користування автомобілем «SUBARU IMPREZA» 2014 року випуску Боршовський Т.І. пояснив, що задекларований в деклараціях за 2022 та 2023 роки автомобіль «SUBARU IMPREZA» 2014 року випуску не є подарунком від інших осіб. Власником авто є його двоюрідна сестра. У зв’язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну сестра кандидата, переживаючи за свою безпеку, тимчасово виїхала в 2022 році за межі України. Оскільки вона проживала одна, то попросила приглянути за її автомобілем. Саме тому вказаний автомобіль перебував на зберіганні у кандидата кілька місяців. Кандидат наголосив, що не було ніякого подарунку від неблизьких осіб, пов’язаних зі здійсненням ним функцій судді, а лише вимушені дії, між близькими особами в умовах війни (https://youtu.be/sZoyGavN64A?t=7617).

Комісія у пленарному складі вважає надані пояснення та докази достатніми для спростування сумніву у відповідності кандидата критерію доброчесності та професійної етики з цих підстав.

Таким чином, Комісія у пленарному складі погоджується із фактичними обставинами, які стали підставою для зменшення Комісією у складі Першої палати балів за критерієм професійної етики та доброчесності на 30 балів.

Щодо інших обставин, зазначених у висновку ГРД, то Комісія у пленарному складі в цій частині підтримує рішення Комісії у складі Першої палати.

За результатами дослідження досьє, письмових пояснень та співбесіди з кандидатом, а також за результатами голосувань під час закритого обговорення за відповідними показниками Комісія у пленарному складі виснує, що кандидат  відповідає критерію професійної етики та доброчесності.

Таким чином, кандидат підтвердив здатність здійснювати правосуддя в апеляційному адміністративному суді за критерієм доброчесності та професійної етики.

Ураховуючи викладене, керуючись статтями 79, 83–86, 88, 93, 101 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», Регламентом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Положенням про порядок та методологію кваліфікаційного оцінювання, показники відповідності критеріям кваліфікаційного оцінювання та засоби їх встановлення, Вища кваліфікаційна комісія суддів України одноголосно,

вирішила:

Визнати Боршовського Тараса Івановича таким, що підтвердив здатність здійснювати правосуддя в апеляційному адміністративному суді.

Головуючий                                                                                   Олексій ОМЕЛЬЯН

Члени Комісії:                                                                                Михайло БОГОНІС

                                                                                                          Ярослав ДУХ

                                                                                                          Роман КИДИСЮК

                                                                                                          Надія КОБЕЦЬКА

                                                                                                          Олег КОЛІУШ

                                                                                                          Володимир ЛУГАНСЬКИЙ

                                                                                                          Руслан МЕЛЬНИК

                                                                                                          Роман САБОДАШ

                                                                                                          Руслан СИДОРОВИЧ

                                                                                                          Галина ШЕВЧУК