X

Повідомлення про засідання Комісії 05 вересня 2023 року

25.08.2023

Повідомляємо, що 05 вересня 2023 року о 13:00 у приміщенні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (м. Київ, вул. Генерала Шаповала, 9) відбудеться розгляд таких питань:

1. Про розгляд повідомлення Козачка М.В. щодо інформації, яка може свідчити про недостовірність (у тому числі неповноту) тверджень, указаних суддею Апеляційного суду Житомирської області Трояновською Галиною Сергіївною (нині суддя Житомирського апеляційного суду) у декларації доброчесності судді за 2015 – 2018 роки.

2. Про розгляд повідомлення громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Автомайдан» щодо інформації, яка може свідчити про недостовірність (у тому числі неповноту) тверджень, указаних суддею Апеляційного суду Чернівецької області Кифлюком Володимиром Федоровичем (нині суддя Чернівецького апеляційного суду) у декларації доброчесності судді за 2015 – 2017 роки.

3. Про розгляд повідомлення Маселка Р.А. щодо інформації, яка може свідчити про недостовірність (у тому числі неповноту) тверджень, указаних суддею Шевченківського районного суду міста Києва Пономаренко Наталією Василівною у декларації доброчесності судді за 2016 – 2017 роки.

4. Про розгляд повідомлення Маселка Р.А. щодо інформації, яка може свідчити про недостовірність (у тому числі неповноту) тверджень, указаних суддею Шевченківського районного суду міста Києва Мальцевим Дмитром Олександровичем у декларації доброчесності судді за 2016 – 2017 роки.

5. Про розгляд повідомлення Смалюка Р.В. щодо інформації, яка може свідчити про недостовірність (у тому числі неповноту) тверджень, указаних суддею Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Головко Оленою Володимирівною (нині суддя Третього апеляційного адміністративного суду) у декларації доброчесності судді за 2017 рік.

З інформацією про результати засідання Комісії у складі колегії можна ознайомитися після його проведення за посиланням .